Üni

AÖF İkinci Üniversite Başvuruları Devam Ediyor

AÖF’de sınavsız ve şartsız ikinci üniversite başvurusu devam ediyor.

İkinci Üniversite Ön Başvuru (25 Şubat – 23 Ağustos 2019)

Herhangi bir yükseköğretim programından mezun olanlar ile Merkezî Açıköğretim ve Uzaktan Eğitim Sistemine göre eğitim-öğretim yapan fakülteler dışında yükseköğretim programında kayıtlı öğrenciler açıköğretim sistemine göre öğretim yapan fakültelere Ön başvurularını “Başvuru” butonuna basarak yapabilirler.

Bir Diplomaya Sığmayan Hayaller İçin İkinci Bir Üniversite

Belki şu anda çok iyi bir üniversitede okuyorsun. Peki, gerçekten bu bölümde okumak mıydı hayalin? Ya da bir mesleğe sahip oldun sonunda ama neden bununla yetinesin ki? Hayatında her şey yolunda olsa da, başka meslekler, başka meraklar, başka hayallere sahip olmak isteyebilirsin. İşte, Anadolu Üniversitesi sana tüm bunları gerçekleştirme fırsatı sunuyor. Üstelik şartsız, sınavsız… Şimdi, Anadolu Üniversitesi İkinci Üniversite Programları ile kariyerinde yükselme, merak ettiğin bölümde okuma ve hayallerini gerçekleştirme şansı ellerinde. Eğer senin de hayallerin bir diplomaya sığmıyorsa İkinci Üniversite Programları seni bekliyor!

Başvuru yapmak için: https://aof.anadolu.edu.tr/kayit sayfasını ziyaret ediniz.

İnternet Başvuru ve Kayıt Tarihleri

İnternet Başvuru ve Kayıt Tarihi: 02 Eylül 2019 Pazartesi – 18 Ekim 2019 Cuma
İnternet Başvuru Adresi: http://aof.anadolu.edu.tr
Adaylar, http://aof.anadolu.edu.tr adresinden Kayıt Otomasyonu bağlantısı “İkinci Üniversite” linkine tıklayarak internet başvurularını gerçekleştireceklerdir. Daha sonra kayıt için gerekli belgeleri hazırlayarak banka ödemesini yaptıktan sonra AÖF Bürolarından kayıt işlemlerini tamamlayacaklardır.
3/5 - (2 votes)

Yorum Ekle