Gündem Haberler Video

Dr. Roberto Petrella’dan Covid-19 aşısı için korkunç iddialar

İtalyan doktor Roberto Petrella, Covid-19 aşısı ve testi hakkında önemli açıklamalar yaptı.

Dr. Roberto Petrella “Covid-19 aşısının ve testlerinin insan nüfüsunu %80 oranında azaltmak” için uygulandığını iddia etti.

Daha önce rahim ağzı kanserine neden olan Papilloma virüsüne karşı oluşturulan aşıya karşı çıkmasıyla bilinen profesör, bu sefer de koronavirüs aşısı hakkında açıklamalarda bulundu.

72 yaşında emekli olan jinekolog, Papilloma virüsü aşısı olan HPV’ye karşı olduğu için 2019 yılında Teramo Tıp Derneği’nden ihraç edilmişti.

Dr. Roberto Petrella, PCR testi hakkında “aşının insanların bağışıklığını zayıflattığını” söylerken aynı zamanda bu aşının dünya nüfusunun %80’ninden fazlasını azaltmayı planlayan bir “toplu imha programı” olduğunu iddia ediyor.

Dr. Roberto Petrella, videosunda şu ifadeleri kullanıyor;

Günaydın. Bu çok acil bir videodur. Size okuyacağım bu belgeyi sadece paylaşmanız değil, çok da önemsemeniz gerekiyor! Ne medya, ne televizyon, ne politikacılar size söyleyeceklerimi söyler! 

İtalyanlar dikkat!

Covid yapay zeka aşısının dijital kimliğini, sertifikasını, 19 ise yapıldığı yılı gösteriyor. Covid-19 virüsün adı değil! Dikkat! Covid-19 uluslararası nüfus kontrolü ve azaltılması planıdır. Bu yıllardan beri programlanan bir durumdur ve 2020 yılında başlatıldı.”

“Yapılan aşılar yoluyla bağışıklık sisteminin zayıflatılması virüsü tekrar aktif hale getirdi. Kullanmak istedikleri aşı ise şimdiye kadar kullanılan aşıların en korkuncu!

Nüfusun %80’ini yok etmeyi planlayan hayatı doğrudan cehenneme çevirecek bir durumdur. Kendinize kesinlikle test yaptırmayın! Teste güvenmeyin! Defalarca söyledim bunu. Testi üretenler bile testin SARS CoV 2 virüsünü tespit etmediğini söylüyor. Sadece tamamen zararsız, ufacık virüsler ve vücudumuzdan atılan hücre artıklarını buluyor. Test edilenlerin %90’ı pozitif çıkıyor. Hedef de zaten bu!

Bu hedefle çocukları da test etmeye başladılar. 11 Mayıs 2020’de hiçbir gazete, hiçbir televizyon, hiçbir Berlusconi kanalı, Fransa’da tüm okullarda çocukların test edildiğine dair tek bir haber yapmadılar. Haftada 700 bin test! Kimse bundan tek kelime bahsetmedi. Eğer çocuğunuzun testi pozitif çıkarsa, bütün aile ve yakın tanıdıklar mecburi olarak test edilir.”

“İtalyanlar dikkatle dinleyin!

Bu şarlatanları, gerçeği gizleyenleri dinlemeyin! Size bizim hasta olmadığımızı söyledim. Biz sağlıklı taşıyıcılarız. Vücudunuzda virüs olması, hasta olduğunuz manasına gelmez. Ancak bu testte pozitif olarak görülür. Ama bu test bilhassa sağlık hizmetindeki memurlara ayda 2-3 defa tekrarlanıyor. Hedefledikleri tek bir şey var. O da pozitif sonuç çıkarıp sizi hasta olduğunuza inandırmak. Ama aslında diğerleri önünde tehlikeli olarak etiketlemek. 

İtalyanlar dikkatle dinleyin!

Testi reddetmeniz aşıdan kurtulmanızın tek yoludur. Bu aşı yapıldıktan sonra hepimiz hasta olacağız. Zayıflatılmış bir vücutla ölüme gideceğiz. İtalyanlar olarak insanlığı kurtartmak için tek çözümün insanların test yaptırmaması olduğunun anlaşılması gerekiyor. Müsaade etmeyin!

Sizi tuzağa düşürmelerine fırsat vermeyin. Ben sizi ikaz etme görevimi yapıyorum. İkaz etmedi demeyin. Covid-19 kitle imha silahıdır ve bundan kurtulmanın tek yolu bu testi yaptırmamaktır. 

Televizyonlardaki p.çler bunları size söylemez. Politikacılar da bu düzenin piyonlarıdır. Özellikle bir doktor olan başbakan yardımcısı, meslektaşım kendinden utanmalısın! 

Aşılanan insanların çoğu bu toplumdan yok olacak. Aşı olmayanın seyahat etmesi, sinemaya gitmesi hatta evden çıkması mümkün olmayacak. Bu durum bazı Çin şehirlerinde yaşanıyor bile! İspanya, Arjantin ve Latin Amerika ülkeleri, bunun için pilot bölge olarak seçildiler. Kitle aşılamaları için tüm hazırlıklar medya ve büyük şirketlerin desteğiyle başlatıldı.

Ölürüm de aşı yaptırmam! Selamlar.”

4/5 - (1 vote)

Yorum Ekle