Öne Çıkan

Gizli Kalmasın, İhbar Edin Haber Olsun!

Tanık olduğunuz bir olayın veya aldığınız bir duyumun üstü kapatılmasın istiyor ve tüm Türkiye’nin haberinin olmasından yanaysanız ihbar ya da haber gönder kısımlarını kullanınız. İhbarlarınızı isimsiz olarak yapabilirsiniz. İhbarlarınız değerlendirilerek habere dönüştürüldükten sonra içerik paylaşım ortaklığı yaptığımız tüm haber sitelerine servis edilir.

Üniversitelerde yaşanan; yolsuzluk, taciz, tehdit, torpil, görevi kötüye kullanma vb durumlarla ilgili tüm duyumları iletebilirsiniz. Bunların dışında aklınıza gelen tüm durumları da yine gönderebilirsiniz.

Kısaca KampüsBlog,

Kampüs Blog bir içerik toplama ve dağıtım sitesidir. Kampüs Bloğun bir Sosyal Medya hesabı olmaz, bunun yerine her Üniversite için Sosyal Medya topluluk Instagram sayfası açar. Tüm bu farklı sayfaları ise Insta Api ile Kampüs Blog panelinde toplar. Tek bir panele toplanan binlerce farklı Üniversite öğrencisine haber ve reklam gösterir.

Şu an için 47 farklı Üniversite Sosyal Medya topluluk sayfasına sahibiz. Her Üniversitedeki sayfamızı ise ilgili üniversiteden seçtiğimiz bir öğrenci yönetir. Kampüs Blog bu sayfalarda, yalnızca o Üniversitenin öğrencilerine bir haber veya reklam göstereceği zaman devreye girer. Veya tüm Üniversite öğrencilerine eş zamanlı içerik göstereceği zaman bu sayfaları kullanır.

Kampüs Blog aynı zamanda Google News için içerik yayımlar. Google aramalarında önemli bir yere sahip olan Kampüs Blog, ihbar veya şikayet olarak gelen verileri habere dönüştürerek anlaşmalı olduğu sitelere servis eder.

Güncellenecek...
4.8/5 - (13 votes)