Magazin

Hayal Köseoğlu aşık olmak istediği erkeği açıkladı

Mucize Doktor dizisinin Açelya hemşiresi Hayal Köseoğlu, katıldığı bir Youtube programında samimi açıklamalarda bulundu. 28 yaşındaki güzel oyuncu, aşık olabileceği erkeği açıkladı.

magazinburada

Mucize Doktor dizisinde Açelya karakterine hayat veren Hayal Köseoğlu, katıldığı Youtube programında diziye ve hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu. Köseoğlu, Taner Ölmez’in canlandırdığı Ali Vefa karakterinin çok zor bir karakter olduğunu söyledi. Normal hayatta kötü biri olmadığını belirten oyuncu, fakat dizilerde kötü bir kadın karakterini canlandırmaktan keyif aldığını itiraf etti. Köseoğlu, “İnsanlardan kendimi bu kadar nefret ettirdiysem demek ki bir şeyleri doğru yapıyorum” dedi.

DEMİR GİBİ BİRİNE AŞIK OLMAK İSTERİM

Son günlerde meslektaşı Caner Şahin ile ilişki yaşadığı bilinen Hayal Köseoğlu, gerçek hayatta Demir gibi bir karaktere aşık olmak istediğini belirtti. Dizinin sevilen oyuncuları Taner Ölmez ve Sinem Ünsal ile arasının çok iyi olduğunu belirten oyuncu, “İkisi de birbirinden tatlı” dedi.

KÜFÜR YİYEREK TREND OLDUM

Hayal Köseoğlu, kendisi için Twitter’da çok komik yorumlar yapıldığını belirterek, “Twitter’da yapılan komik ve kötü şeyleri retweetlemiştim. Trend olmuştum o gece. Gözlerime inanamadım. Küfür yiyerek trend olan nadir insanlardan birisiyim” ifadelerini kullandı.

4.5/5 - (2 votes)

Yorum Ekle