Gündem

Kars Valiliği trafikte tehditler savuran kadınla ilgili açıklama yaptı

Trafikte tartıştığı vatandaşa “Ben kimim biliyor musun? Ben Kars Valisi Özel Kalem Müdürüyüm!” şeklinde çıkışan kadın Twitter’da gündem oldu. Konuyla ilgili Kars Valiliği bir açıklama yaptı.

Kars Valiliği resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada “Paylaşılan videoda kendisini Kars Valiliği Özel Kalem Müdürü olarak tanıtan şahıs, Valiliğimiz Özel Kalem Müdürü olmadığı gibi Valiliğimizle de herhangi bir ilgisi-bağlantısı bulunmamaktadır. Bilgilerinize.” ifadelerine yer verildi.

Ne olmuştu?

Ankara’da bir kadın trafikte tartıştığı vatandaşa “Orosbu çocuğu… Ben kimim biliyor musun? Ben Kars Valisi Özel Kalem Müdürüyüm… Geri zekalı… İt oğlu it… Seni gece evinden aldırmazsam orosbu çocuğuyum…” şeklinde hakaret ve küfürler etmişti.

4.7/5 - (8 votes)

Yorum Ekle

6 Yorum

 • Ayten Aydın Ankara trafiğinde tartıştığı sürücüyü
  “Ben Kars Valisi Özel Kalem Müdürüyüm
  seni bu gece evinden aldırmazsam” diye Tehdit etti

  Özel kalem değil il yazı işleri müdürü sekretereymiş

  • Beyfendi Ben Kars Valiliği Il Yazı Işleri Müdürü Ayten Aydın. Adımı asılsız bir şekilde kullanmışsınız. Videodaki şahıs ben değilim Yorumunuzu silmediğiniz takdirde yasal hakkımı kullanacağımı bilmenizi isterim

  • Beyfendi Ben Kars Valiliği Il Yazı Işleri Müdürü Ayten Aydın. Videodaki şahıs ben değilim Yorumunuz silmediginiz takdirde yasal hakkımı kullanacağımı bilmenizi isterim

  • İsim kullanırken emin ol da kullan, Ayten hanım değil oradaki Kars tan Ankara ya mı ışınlandı. Yorumunu sil oradaki kişinin kim olduğunu da öğren kesin bilgiyle yaz. Ordan burdan duyduğunuz ismi yazmak ne kolay olmuş. Ahlak kalmamış sizde.