Gündem Haberler

LGBT akımının hedefinde çocuklar var

Toplumsal yapı üzerinde yıkıcı hasarlar bırakan LGBT akımının hedefinde bu kez de çocuklar var!

Teknolojinin yaygınlaşması ve hemen hemen her yaş grubu tarafından erişilebilir olmasıyla birlikte aile kavramının da maalesef zayıfladığı görülmektedir.

Aile bağlarının zayıflamasını bir fırsat olarak göre akımlar, teknoloji sayesinde çocukların dünyasına çok daha çabuk etki edebilmektedirler.

ilginizi çekebilirLGBT’yi yasakladı diye LC Waikiki’ye boykot başlattılar

LGBT lobileri farklı alandaki projeleri ile çocukların dünyasında yer edinmeye çalışıyor

Cinsiyetsiz bir toplum oluşturmayı hedefleyen LGBT akımları eline geçen her fırsatı değerlendirerek çocukları etkisi altında bırakıp onlara LGBT kültürünü aşılamaya çalışıyor.

Gerek dijital oyunlar gerekse çizgi filmlerdeki veya giysilerdeki figürlerle çocukların beynine LGBT düşüncesini aşılamaya çalışan lobiler faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. Burada ailelere büyük görev düşmektedir.

Çocukları LGBT lobilerinden nasıl korumalıyız?

Çocukları bu tür yıkıcı ve ahlak dışı akımlardan korumak için öncelikle ailelere büyük görevler düşüyor.

Dr. Gülsüm Pehlivan Ağırakça ise konuyla ilgili bir yazısında “Ebeveynler öncelikle kendi gelişimlerine yatırım yaparak çocuklarına rol model olmalı, çocuklarının arkadaş ve akran yerini doldurmaya çalışmaktan ziyade anne baba olmaya özen göstermelidirler.

ilginizi çekebilirLGBT’yi yasaklayan LC Waikiki’ye büyük destek.

Çocuklar, aile içerisinde öğrenmesi gereken maddi ve manevi değerleri öğrenememekte, cinsiyetine ait rollerden model eksikliği veya ihmali sebebiyle mahrum kalmaktalar. Oysaki çocuklar, ebeveynlerinin ayak izlerini takip ederek büyürler. Bugün her zamankinden daha fazla yetişkin rehberliğine ihtiyaç duyan çocuk ve gençler önce aile içerisinde sonra da toplumda rol modellerden mahrum edilmemeliler…” ifadelerini kullanıyor.

LGBT devşirecek çocuk arıyor

Modern dünyanın toplumsal cinsiyet projesi ‘cinsiyetsizleştirmek’ temelleri üzerinde kuruluyor. Cinsiyetsizlik dayatması yapan LGBT lobileri, her geçen gün ‘ideolojik çete’ haline dönüşüyor. Sosyal hayatta kadın ve erkek arasında farklılıkların olmadığını savunan bu görüş, bireylere özgü rol ve vazifeleri reddediyor. Bu projenin temel hedefinde ise çocuklar var. Batı ülkelerindeki bazı eğitim kurumlarında çocukları cinsiyetsizleştirme mühendisliğinden geçiren LGBT lobilerinin amaç ve hedefleniyor…

4.5/5 - (14 votes)

Yorum Ekle