Kampüs Blog Üniversitelere özel içerik üreten ve reklam planlayan platformdur.

  • Kampüs Bloğun kendi Sosyal Medya hesabı olmaz.
  • Her Üniversite için bir Sosyal Medya Topluluk Sayfası oluşturur ve o Üniversitenin Sosyal Medya kullanan öğrencilerini sayfaya dahil eder.
  • Üniversiteler ve sayfalar farklı farklı olsa da Kampüs Blog Api ile tüm öğrenciler tek bir havuzda bulunur. (Bkz: Instagram Api)
  • Kampüs Blog Havuz panelinden her Üniversitenin topluluk sayfasına farklı farklı içerikler gösterilebilir. A Üniversitesi topluluk sayfasına Elma Reklamı gösterilirken B Üniversitesi topluluk sayfasına Kayısı Reklamı gösterilebilir. Zengin bir filtreleme sunduğu gibi Türkiye’de ki tüm Üniversite öğrencilerine aynı anda aynı reklamı, aynı konuyu veya aynı mesajı da gösterilebilir.
  • Bulunduğunuz Üniversitenin KampusBlog.com’da ki sayfasını görüntülemek için Üniversitenize özel oluşturulmuş Sosyal Medya (Instagram) Topluluk sayfası profilindeki linke tıklayabilirsiniz. 

Hiçbir üniversite ile resmi bağımız yoktur, Üniversiteler adına açılan Instagram sayfaları sadece o üniversitenin öğrencileri için oluşturulmuş Sosyal Medya Topluluk sayfasıdır. Bu sayfalar yine ilgili Üniversitenin öğrencileri tarafından yönetilir.

47 Üniversite

KampusBlog.com şu an için 47 Üniversitenin Sosyal Medya Topluluk sayfasını yönetmektedir. Bu Instagram sayfaları Üniversitelerdeki seçtiğimiz kişilerce yönetilir ve KampusBlog.com yalnızca o Üniversiteye özel içerik paylaşımında bulunmak için kontrolü alır.

Öğrenciler kolay bir şekilde içerik girebilir

Üniversitenizle ilgili herhangi bir haberi KampusBlog.com’da herkese açık olarak paylaşabilirsiniz.

İhbar

Üniversitenizde ihbar değeri taşıyan herhangi bir konuyu isimsiz olarak KampusBlog.com’a bildirebilirsiniz. İddianız incelenerek Sosyal Medya ve haber portallarında yayımlanır.