Kayseri Üniversitesi

Pınarbaşı MYO’nun Müdür Yardımcılarından Yana Yüzü Gülmedi

Kayseri Üniversitesi Pınarbaşı Meslek Yüksekokulu‘nun ilk müdür yardımcısı Öğr. Gör. Sena Keskin‘in görevden alındığını ve yerine Öğr. Gör. Çetin Ünen‘in getirildiğini “Pınarbaşı MYO Müdür Yardımcısı Görevden Alındı” başlıklı haberde duyurmuştuk.

Doğru müdür yardımcısını seçmekte zorlanan Pınarbaşı Meslek Yüksekokulu, yine yanlış bir seçim yaptığını düşünmüş olsa gerek ki, müdür yardımcılığı görevine getirilen Öğr. Gör. Çetin Ünen‘i de kısa bir süre sonra görevden aldı.

Okul müdürü Arzu Meriç‘in Kayseri Üniversitesinden ayrılmasıyla, geçici bir süre vekaleten müdürlük yapan Prof. Dr. Derviş Boztosun‘un zamanında Öğretim Görevlisi Çetin Ünen‘in müdür yardımcılığı görevinden alındığı bilinmektedir.

Öğr. Gör. Çetin Ünen müdür yardımcılığı görevinden neden alındı?

Kayseri Üniversitesi rektör yardımcısı olan Prof. Dr. Derviş Boztosun‘un geçici olarak Pınarbaşı MYO müdürlüğü yaptığı dönemde müdür yardımcılığı görevinden alındığı bilinen Çetin Ünen‘in “neden görevden alındığı” sorusunun cevabı ise “şimdilik” “bilinmemekte“…

Yerine Özlem Özdemir getirildi

Müdür yardımcılığı görevinden Öğr. Gör. Çetin Ünen‘in de alınmasının ardından, kısa sürede üçüncü kez müdür yardımcısı değiştiren Pınarbaşı MYO‘da öğretim görevlisi Özlem Özdemir Süzer müdür yardımcılığı görevine getirildi.

Yorum Ekle

2 Yorum

  • Haftaya da Özlem Özdemir müdür yardımcılığından ayrılır. Yeni aday kim? Bence sağ baştan tekrar başlasınlar.