Sosyal Medya

Sahaya Giren YouTuber Deli Mi Ne? Takipçi Kaybetmeye Başladı

14 Ağustos Çarşamba günü İstanbul’da oynanan Süper Kupa maçının 14. dakikasında sahaya atlayan ve oyunun duraksamasına neden olan YouTuber Ali Abdülselam Yılmaz (Deli Mi Ne?) göz altına alınmıştı. Yurtdışına çıkma yasağı ve adli kontrol şartıyla serbest bırakılan YouTuber 15 Ağustos’ta bir özür videosu yayınladı.

https://www.youtube.com/watch?v=-f2NzEgA8Fs

Fakat bu özür videosuna rağmen takipçileri tepki göstermeye devam ederek özürünü samimi bulmadı.

Öte yandan takipçi sayısında da hızlı bir düşüş yaşanmaya devam eden YouTuber’ın özür videosunda dislike sayısı da şu an için 215 bini geçmiş durumda.

[su_quote cite=”webtekno”]1 dakika 56 saniyelik videoya Türk halkından özür dileyerek başlayan Yılmaz, herkesin merak ettiği bu eylemi neden gerçekleştirdiği sorusuna da yanıt verdi. O gün orada bulunan herkes gibi heyecanla maça gittiğini ve bir video hazırlığında olmadığını belirten ünlü YouTuber, heyecana kapılıp sahaya atladığını söyledi. Videoda kendisinin de bir milli takım oyuncusu olduğunu ifade eden Yılmaz, kendisini izleyen herkesten af diledi.

Sahaya atladığı sırada 4.583.589 abonesi bulunan Yılmaz’ın bu haberi hazırladığımız sırada 4.457.209 aboneye sahip olduğunu da belirtelim. Yani bu süre içerisinde yaklaşık 126 bin abone kaybetti…[/su_quote]

 

 

4/5 - (1 vote)

Yorum Ekle

8 Yorum

  • Kardeş niye ne gerek vardıki boyle bir sacmaliğa orda binlerce insan var tek senmi tutamadin kendini
    Bu sana ders olsun halk insani vezirde eder rezilde Ne deyim hakkında hayırlısı ne ise o olsun

  • Abdü bunu reklam için yaptın ve yaptığın çok yanlıştı.Bu sefer seni tutamayacağın 4500000 kişi senin neyine yetmiyor ki? Yani diyor ki arkadaşları Deli Mi Neeeee al işte sana reklam. Bak artık 4400000 sin. Niye paraya bu kadar meraklısın ki?
    Senin böyle olduğunu bilmezdim.Artık herkesin gözünü para bürümüş.
    (Ve Kimse Lafımın Üstüne Laf Söyleyemez

  • Amma abarttınız, yok neymiş ülkemize yanlış örnek oluyorsun da bir daha bu tip maçlar oynanmaz da falan filan, elin karısı sahaya atlarken hiç düşünmeden takip basmayı biliyordunuz ama değil mi ? Aptallar sizi…