Haberler Süleyman Demirel Üniversitesi Üni

Süleyman Demirel Üniversitesinde Covid-19 Alarmı

Isparta yerel haber “Süleyman Demirel Üniversitesi rektörü Prof. Dr. İlker Hüseyin Çarıkçı, üniversitede Covid-19 virüsü taşıyan personel sayısının artış göstermesi ve yeni vakaların tespit edilmesi nedeniyle ‘İvedi’ başlığıyla Personel Dair Başkanlığına talimat gönderdi. Gönderilen talimatın ise tüm birimlerce hemen uygulanmasını istediğini” belirtti.

Talimat yazısı;

“Üniversitemizin Covid-19 virüsü taşıyan personel sayısının artış göstermesi ve yeni vakaların tespit edilmesi nedeniyle tedbir amaçlı olarak idari izin mütalaa edilmemesi kaydıyla 19.08.2020 tarihinden itibaren Birimimizde çalışan mevcut personeli iki grup halinde 15 günlük periyotlarla dönüşümlü olarak evden çalışma yöntemiyle çalıştırılmasına karar verilmiştir.

Bu kapsamda Dekanlığınızca/Müdürlüğünüzce hazırlanan çalışma listelerinin tablo halinde Başkanlığımıza gönderilmesi gerekmektedir. Evden çalışmada aksaklığa mahal verilmeyecek şekilde dikkat ve önem gösterilmesi aksi halde gereken yaptırımın uygulanacağını bilinmesi gerekmektedir.”

Rate this post

Yorum Ekle