Genel

Suna Yalçın Meslek Yüksekokulu Bölümleri

Erciyes Üniversitesi Pınarbaşı Suna Yalçın Meslek Yüksekokulu hayırsever iş adamı tarafından yaptırılan mükemmel bir fiziki yapılanmanın yanında, tüm sınıflarında bilişim teknolojilerine uygun projeksiyon ve benzeri donanımlarla eğitim vermektedir. Ayrıca bilişim hizmetleri için 30 kişilik 1 adet bilgisayar laboratuvarı, tam gün hizmet veren okuma salonu, konferans salonu, öğrenci kantini, öğrenci otoparkı, dinlenme amaçlı kamelya ile birlikte yeşillendirilmiş […]

Erciyes Üniversitesi Pınarbaşı Suna Yalçın Meslek Yüksekokulu hayırsever iş adamı tarafından yaptırılan mükemmel bir fiziki yapılanmanın yanında, tüm sınıflarında bilişim teknolojilerine uygun projeksiyon ve benzeri donanımlarla eğitim vermektedir.

Ayrıca bilişim hizmetleri için 30 kişilik 1 adet bilgisayar laboratuvarı, tam gün hizmet veren okuma salonu, konferans salonu, öğrenci kantini, öğrenci otoparkı, dinlenme amaçlı kamelya ile birlikte yeşillendirilmiş temiz bir çevre düzenlemesine sahip imkânlarla öğrencilere hizmet sunmaktadır.

Suna Yalçın Meslek Yüksekokulunda Hangi Bölümler Var?

•    Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Programı,
•    Pazarlama Programı
•    Bankacılık ve Sigortacılık Programı (2018-2019 Eğitim-öğretim yılında öğrenci alacak)

Erciyes Üniversitesi Pınarbaşı Suna Yalçın Meslek Yüksekokulunun Öğretim Görevlileri (Öğr. Gör.)

Okulun Akademik Kadrosunda; 

Doç. Dr. Kenan GÜLLÜ, Öğr. Gör. Sena KESKİN ve Öğr. Gör. Özlem ÖZDEMİR Pazarlama Programında, Yrd. Doç. Dr. Arzu MERİÇ ve Öğr. Gör. Fatih PİRİNÇÇİ‘de Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümü Bölümü bulunmaktadır.

Yeni eğitim öğretim döneminde ise Bankacılık bölümü dahil olacak ve Öğr. Gör. Cihan AKICI, Öğr. Gör. Çetin ÜNEN ile Öğr. Gör. Bedirhan ELDEN’de akademik kadroda yerini alacak.

[su_note note_color=”#f1f1ec”]Pınarbaşı (MYO) Meslek Yüksek Okulu nasıl? Hakkında yapılan yorumlar için buraya tıklayınız.[/su_note]

4.7/5 - (6 votes)

Yorum Ekle