Magazin

Sütyenlerini paylaşan Aynur Aydın’dan eleştirilere yanıt

1985 doğumlu olan şarkıcı Aynur Aydın, karantina dönemlerinde sık sık sosyal medyadan paylaşım yapan ünlülerden biri olmuştu.

“Ben sütyen takmıyorum. Sizi mi takacağım” paylaşımıyla günlerce konuşulan Aynur Aydın, iç çamaşırlarıyla alakalı paylaşımlarıyla yine kendinden söz ettirmeye devam ediyor.

Son olarak sütyenleriyle bir video paylaşan Aydın, magazin muhabirlerine şu açıklamayı yaptı;

Aynur Aydın, sütyen paylaşımları için “Pandemi döneminde bende bir salmışlık oldu. Burada maksat insanları gülümsetmekti. Sanatçılıktan komedyenliğe terfi ettim o tweetle. Twitter’daki mesleğimi sanatçı yerine ‘komik makinesi’ olarak değiştirdim” dedi.

Son zamanlarda yaptığı paylaşımlardan güzel etkileşimler aldığından bahseden şarkıcı, sütyenleriyle çektiği video için “Esprili bir tepki olarak o videoyu çektim. Mevzuya Aynur gibi yorum yaptım. Ben insanların ne düşüneceğine göre hareket etmeyi bırakalı yıllar oldu. Ahlaksızlık ve ayıp olan bir şey yok. Kime göre, neye göre? Biz sanatçılar ve kadınlar bunu kabul etmek zorunda değiliz. Feministlerden destek aldım. O video kadının obje olarak görülmesine esprili bir tepkiydi. Erkek kravatını paylaşsa bu kadar tepki çekmezdi” ifadelerini kullandı.

5/5 - (3 votes)

Yorum Ekle

1 Yorum