Gündem

Ukraynalı Modele Darp İddiası Çeşme Kaymakamını Yerinden Etti

NTV’de yer alan habere göre, Çeşme Kaymakamı Hacı Mehmet Kara, Ukraynalı top model Daria Kyryliuk’a darp olayıyla ilgili olarak İçişleri Bakanlığı tarafından görevden alındı.

İçişleri Bakanlığı, son dönemlerde olaylar ve koronavirüs tedbirlerinin yeterince alınmaması, beachlerde koronavirüs tedbirlerine uyulmaması, sosyal mesafe ihlalleri nedeniyle Çeşme Kaymakamı Hacı Mehmet Kara’yı görevden aldı. Kara, İzmir’e Vali Yardımcısı olarak gönderildi. Çeşme Kaymakamlığı’na ise Ünal Çakıcı getirildi

Ukraynalı top model Daria Kyryliuk, eğlenmeye gittiği İzmir‘in Çeşme ilçesinde gittiği ünlü bir beach clup’ta darp edildiğini iddia etmişti. 

Darp olayıyla ilgili olarak, bir diğer iddia ise Ukraynalı kadının sevgilisi tarafından darp edildiği yönündeydi. 

Kyryliuk, darp edilmiş, yüzü kan içindeki fotoğrafıyla birlikte yaptığı üç dildeki paylaşımda, “Sessiz kalmak istemiyorum. Hikayemi; bana, erkek arkadaşım ve grubumuza ne olduğunu anlatmak istiyorum. M. Plajı’nın (Çeşme Türkiye) güvenliği bize saldırdı. Ben dahil dört kızın yüzüne yumruk atıldı ve çocuklar kötü yaralandı. Polise ayrıntılı rapor verdik. Onlara kör bir göz çevirip durmamalıyız” demişti.  

https://twitter.com/smryna00/status/1290957121333473281
Rate this post

Yorum Ekle

1 Yorum