Burs KampüsBlog Bursları

Üniversitede 1 Yıl Ücretsiz Yemek Hakkı Kazan #1

[su_note note_color=”#F2633E” text_color=”#ffffff”]Sonuçlar Açıklandı: Tıklayınız.[/su_note]

[su_note note_color=”#9e9e9e” text_color=”#ffffff”]Son katılım tarihi: 01 Ekim 2019[/su_note]

[su_note note_color=”#9e9e9e” text_color=”#ffffff”]Bu sayfadan sadece Pınarbaşı MYO öğrencileri katılım gösterebilir. Farklı bir Üniversitenin öğrencisiyseniz lütfen kendi okulunuzun Instagram sayfasındaki linke tıklayarak Kampüs Blog sayfasına ulaşınız. Bu sayfalar her okul için benzersiz olarak hazırlanmıştır ve sadece sosyal medya linkinden erişilebilir.[/su_note]

Merhaba 🙂

Üniversitelerde öğle arası yemekler genellikle kampüs içerisinde bulunan yemekhanelerde yenir. Yemeklerin oldukça düşük sembolik bir ücreti vardır. Örneğin günlük 3 TL, 5 TL veya 7 TL gibi. Öğrenci kartınıza yemekhane kredisi yükleyerek yemek alabiliyorsunuz.

Bir yıl boyunca bu yemeği bedavaya getirmek ister misiniz?

Cevabınız evet ise, hemen aşağıdaki form aracılığıyla çekilişe katıl. Bir ay sürecek olan çekilişle her hafta 2 kişiye ücretsiz yemek kredisi yüklenecektir (karşılanacak).

Yapman gereken çok basit! Aşağıdaki formu doldur ve gönder…

[su_spoiler title=”Katılım Şartları (Lütfen okumadan katılmayınız)” style=”fancy” icon=”chevron”]

  • Sadece Pınarbaşı MYO öğrencilerinden @PinarbasiMyoBlog Instagram sayfasında bulunanlar katılabilir.
  • Çekilişe katılan ve kazanan öğrencilerin yemekhane kartına 1 dönemlik kredi yüklenir. Örneğin günlük öğle yemeği 5 tl ise 1 dönemdeki gün sayısınca kredi yüklenir. Bir dönem içinde 60 gün okul varsa 5×60=300TL lik bir kredi yüklenir, yemek ücreti 2 TL ise 1 dönem için toplam 120 TL yüklenir (örnek).
  • 2’inci dönemde yemekhane kredisi yenilenerek devam edebilir veya etmeyebilir.
  • Yemekhane kartı günde bir kez okutulmalı, bir gün içerisinde birden fazla kullanım yapılırsa sonraki dönemlerde aynı kişi listeden silinir ve sonraki burs veya çekilişlere katılamaz.
  • Çekiliş online kura web sitesinden yapılır ve çıkan isimler kazanmış olur. Online çekilişin video ekran kaydı alınarak paylaşılır.
  • Kazanan kişilerin ismi Sosyal Medya ve web sitesinde ilan edilir. Bu burs gibi gizli yapılan bir şey değildir. Çekiliş sonucu çıkan isimleri herkes görebilir.
  • Bu çekişle öğrencinin yemekhane kartına yüklenen burs veya ücretin hiçbir kurum/okul ile bağlantısı yoktur.

[/su_spoiler]

Katılım formu

[su_note note_color=”#F2633E” text_color=”#ffffff”]Bu sayfada yapılan desteklerin herhangi bir kurum veya okul ile bağlantısı yoktur.[/su_note]

5/5 - (4 votes)

Yorum Ekle