Sosyal Medya

Youtube Videosunu Instagram’da Paylaşma

Instagram sayfanızda video paylaşmak istediğiniz zaman, Instagram’ın istediği sürede bir video yüklemeniz gerekir. Örneğin hikaye için 15 sn, normal zaman tünelinde video paylaşımı için 30 veya 60 sn gibi sürelerde videları ayarlamanız gerekir.

Youtube’da gördüğünüz bir videoyu Instagram’a eklemek için normalde önce onu indirmeniz, ardından da videonun paylaşılması gereken kısmını keserek almanız gerekiyor. Bu oldukça zahmetli ve zaman alan bir iş ve bunu pratik bir şekilde yapan mobil uygulamalar yoksa bilgisayarda düzenlemeniz gerekir. Sizi tüm bu zahmetlerden online olarak kurtaracak web tabanlı bir araç var.

Youtube’da beğendiğiniz bir videonun linkini alarak  tube2gram.com isimli web sitesindeki kutucuğa yapıştırarak çıkan zaman çizelgesi aracılığıyla videonun istediğiniz bir süresini seçerek kolaylıkla telefonunuza indirebilir ve ardından Instagram’a yükleyebilirsiniz.

Örneğin Youtube videosu 3 dk ve size bu videonun 01:15 ile 01:25’inci saniyeleri arası gerekiyor, Tube2gram ile tam olarak bu seçtiğiniz sürelerin olduğu kısmı telefonunuza indirebilirsiniz.

Uygulamanın kullanımını gösteren bir video var şurada, isterseniz bakabilirsiniz.

4/5 - (2 votes)

Yorum Ekle